Roka

Dance School

Θέλετε να λαμβάνετε νέα μας σχετικά με τα events και τις παραστάσεις μας;

Ερασιτεχνική Σχολή Μπαλέτου & Σύγχρονου Χορού | Αναγνωρισμένη από το Κράτος

Classes

Εβδομαδιαιο Προγραμμα


Οι εγγραφές ξεκίνησαν!

ΕΓΓΡΑΦΗ
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
Τμήμα Ενηλίκων
10:00
11:00
ADULTS BALLET
Commercial Jazz
12:30
13:30
COMMERCIAL JAZZ
Μουσικοκινητικη
17:15
18:00
PRE-PRIMARY A1
Μπαλετο
17:30
18:30
GRADE 2

Μπαλετο
18:30
19:30
GRADE 4

Συγχρονο
18:30
19:30
ΣΥΓΧΡΟΝΟ
ΜΕΣΑΙΟ

Μπαλετο
19:30
21:00
INTERMEDIATE

Συγχρονο
19:30
21:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ
ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ
Μουσικοκινητικη
17:15
18:00
BABIES PRE-BALLET (Α1)
BABIES PRE-BALLET (Α2)
Μουσικοκινητικη
17:30
18:15
PRE PRIMARY (A2)

Μπαλετο
17:30
18:30
GRADE 2

Μπαλετο
18:30
19:30
GRADE 4

Συγχρονο
18:30
19:30
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΑΡΧΑΡΙΟ
(Γ᾽-ΣΤ᾽ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)

Μπαλετο
19:30
21:00
INTERMEDIATE
Μπαλετο
17:00
19:00
ADVANCED 1
Μπαλετο
18:00
19:00
PRIMARY
GRADE 1
Μπαλετο
18:00
19:00
PRIMARY
GRADE 1
Μπαλετο
19:00
20:00
GRADE 3

Μπαλετο
19:00
20:15
INTERMEDIATE
FOUNDATION

Street Dance
20:00
21:00
( Ε´& ΣΤ´Δημοτικού & ΓΥΜΝΑΣΙΟ)
Μπαλετο
19:00
20:00
GRADE 3

Μπαλετο
19:00
20:15
INTERMEDIATE
FOUNDATION

Μπαλετο
20:15
21:45
ADVANCED 1
Μπαλετο
19:00
20:00
POINTE CLASS
(IF, INTERMEDIATE, ADV)

Monday

  • Μουσικοκινητικη PRE-PRIMARY A1
    17:15 - 18:00
  • Μπαλετο PRIMARY
    GRADE 1
    18:00 - 19:00
  • Μπαλετο GRADE 3
    19:00 - 20:00
  • Μπαλετο INTERMEDIATE
    FOUNDATION
    19:00 - 20:15
  • Street Dance ( Ε´& ΣΤ´Δημοτικού & ΓΥΜΝΑΣΙΟ)
    20:00 - 21:00

Tuesday

  • Μπαλετο GRADE 2
    17:30 - 18:30
  • Μπαλετο GRADE 4
    18:30 - 19:30
  • Συγχρονο ΣΥΓΧΡΟΝΟ
    ΜΕΣΑΙΟ
    18:30 - 19:30
  • Μπαλετο INTERMEDIATE
    19:30 - 21:00
  • Συγχρονο ΣΥΓΧΡΟΝΟ
    ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ
    19:30 - 21:00

Wednesday

  • Μουσικοκινητικη BABIES PRE-BALLET (Α1)
    BABIES PRE-BALLET (Α2)
    17:15 - 18:00
  • Μπαλετο PRIMARY
    GRADE 1
    18:00 - 19:00
  • Μπαλετο GRADE 3
    19:00 - 20:00
  • Μπαλετο INTERMEDIATE
    FOUNDATION
    19:00 - 20:15
  • Μπαλετο ADVANCED 1
    20:15 - 21:45

Thursday

  • Τμήμα Ενηλίκων ADULTS BALLET
    10:00 - 11:00
  • Μουσικοκινητικη PRE PRIMARY (A2)
    17:30 - 18:15
  • Μπαλετο GRADE 2
    17:30 - 18:30
  • Μπαλετο GRADE 4
    18:30 - 19:30
  • Συγχρονο ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΑΡΧΑΡΙΟ
    (Γ᾽-ΣΤ᾽ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)
    18:30 - 19:30
  • Μπαλετο INTERMEDIATE
    19:30 - 21:00

Friday

  • Μπαλετο ADVANCED 1
    17:00 - 19:00
  • Μπαλετο POINTE CLASS
    (IF, INTERMEDIATE, ADV)
    19:00 - 20:00

Saturday

  • Commercial Jazz COMMERCIAL JAZZ
    12:30 - 13:30
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
Commercial Jazz
12:30
13:30
COMMERCIAL JAZZ

Saturday

  • Commercial Jazz COMMERCIAL JAZZ
    12:30 - 13:30
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
Street Dance
20:00
21:00
( Ε´& ΣΤ´Δημοτικού & ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

Monday

  • Street Dance ( Ε´& ΣΤ´Δημοτικού & ΓΥΜΝΑΣΙΟ)
    20:00 - 21:00
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
Μουσικοκινητικη
17:15
18:00
PRE-PRIMARY A1
Μουσικοκινητικη
17:15
18:00
BABIES PRE-BALLET (Α1)
BABIES PRE-BALLET (Α2)
Μουσικοκινητικη
17:30
18:15
PRE PRIMARY (A2)

Monday

  • Μουσικοκινητικη PRE-PRIMARY A1
    17:15 - 18:00

Wednesday

  • Μουσικοκινητικη BABIES PRE-BALLET (Α1)
    BABIES PRE-BALLET (Α2)
    17:15 - 18:00

Thursday

  • Μουσικοκινητικη PRE PRIMARY (A2)
    17:30 - 18:15
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
Μπαλετο
17:30
18:30
GRADE 2

Μπαλετο
18:30
19:30
GRADE 4

Μπαλετο
19:30
21:00
INTERMEDIATE
Μπαλετο
17:30
18:30
GRADE 2

Μπαλετο
18:30
19:30
GRADE 4

Μπαλετο
19:30
21:00
INTERMEDIATE
Μπαλετο
17:00
19:00
ADVANCED 1
Μπαλετο
18:00
19:00
PRIMARY
GRADE 1
Μπαλετο
18:00
19:00
PRIMARY
GRADE 1
Μπαλετο
19:00
20:00
GRADE 3

Μπαλετο
19:00
20:15
INTERMEDIATE
FOUNDATION
Μπαλετο
19:00
20:00
GRADE 3

Μπαλετο
19:00
20:15
INTERMEDIATE
FOUNDATION

Μπαλετο
20:15
21:45
ADVANCED 1
Μπαλετο
19:00
20:00
POINTE CLASS
(IF, INTERMEDIATE, ADV)

Monday

  • Μπαλετο PRIMARY
    GRADE 1
    18:00 - 19:00
  • Μπαλετο GRADE 3
    19:00 - 20:00
  • Μπαλετο INTERMEDIATE
    FOUNDATION
    19:00 - 20:15

Tuesday

  • Μπαλετο GRADE 2
    17:30 - 18:30
  • Μπαλετο GRADE 4
    18:30 - 19:30
  • Μπαλετο INTERMEDIATE
    19:30 - 21:00

Wednesday

  • Μπαλετο PRIMARY
    GRADE 1
    18:00 - 19:00
  • Μπαλετο GRADE 3
    19:00 - 20:00
  • Μπαλετο INTERMEDIATE
    FOUNDATION
    19:00 - 20:15
  • Μπαλετο ADVANCED 1
    20:15 - 21:45

Thursday

  • Μπαλετο GRADE 2
    17:30 - 18:30
  • Μπαλετο GRADE 4
    18:30 - 19:30
  • Μπαλετο INTERMEDIATE
    19:30 - 21:00

Friday

  • Μπαλετο ADVANCED 1
    17:00 - 19:00
  • Μπαλετο POINTE CLASS
    (IF, INTERMEDIATE, ADV)
    19:00 - 20:00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
Συγχρονο
18:30
19:30
ΣΥΓΧΡΟΝΟ
ΜΕΣΑΙΟ

Συγχρονο
19:30
21:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ
ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ
Συγχρονο
18:30
19:30
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΑΡΧΑΡΙΟ
(Γ᾽-ΣΤ᾽ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)

Tuesday

  • Συγχρονο ΣΥΓΧΡΟΝΟ
    ΜΕΣΑΙΟ
    18:30 - 19:30
  • Συγχρονο ΣΥΓΧΡΟΝΟ
    ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ
    19:30 - 21:00

Thursday

  • Συγχρονο ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΑΡΧΑΡΙΟ
    (Γ᾽-ΣΤ᾽ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)
    18:30 - 19:30
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
Τμήμα Ενηλίκων
10:00
11:00
ADULTS BALLET

Thursday

  • Τμήμα Ενηλίκων ADULTS BALLET
    10:00 - 11:00
No events available!